מנועים לשערים

היישריק שערים
מנועים לשערים נגררים Comunello
מנועים לשערי כנף Comunello
מנוע לשער כנף חבוי Comunello
מנוע לדלת מתרוממת rampart 600/1000 Comunello
אביזרים נלווים לשערים
מחסומי זרוע Comunello

להזמנה מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו עליכם בהקדם

מנוע לשער חשמלי

כאשר מחפשים מנוע לשער חשמלי לרוב עושים זאת בשל אחת משתי סיבות: האחת – שדרוג שער ידני קיים לשער חשמלי והשנייה – החלפת מנוע לשער חשמלי במנוע חזק ו/או חדש יותר.

דגשים חשובים בבחירת מנוע לשער חשמלי

1.  התאמה לשער –  נשמע לכאורה ברור מאליו ועדיין כדאי להתעכב על זה. מנוע לשער חשמלי חייב להיות מותאם למשקל השער ולמספר הפתיחות שעבורן הוא אמור לפעול. 
מנוע גדול מדי ביחס למשקל השער יהיה יקר שלא לצורך ומיותר. לעומת זאת, מנוע קליל מדי יכביד על פעולת השער ויגרום לבלאיי מיותר או שיעבוד קשה מדי ויחרוק ברעש. מסיבה זו מומלץ לוודא את הספקו החשמלי של המנוע ולהתאים אותו לפעולת השער, לדוגמה: שער חשמלי המיועד למתחם חנייה קטן יכול להסתפק במנוע קטן יותר, בעוד ששער חשמלי מאסיבי המיועד לכניסה ליישוב מצריך מנוע גדול יותר.

2.  איכות, אחריות ושירות תיקונים –  חשוב מאוד לרכוש מנוע לשער חשמלי איכותי ממקור מהימן ולא להתפשר על מחיר זול משיקולי חיסכון בעלויות, משום שהאמרה "הזול הוא היקר" תקפה גם כאן.
חשוב להקפיד שהמנוע יהיה מיצרן מוכר ומומלץ, יותקן על ידי טכנאי מורשה ושהאחריות עליו תכלול תיקון על ידי טכנאי מוסמך וכן אספקת חלקי חילוף כגון: שלטים, בקרים וכו'.
מנוע איכותי לשער חשמלי יחזיק מעמד לטווח ארוך.

3. עלויות –  מנוע לשמער חשמלי יכול להגיע לטווח עלויות של בין 2,000 ל-8,000 ש"ח אך יחד עם זאת מומלץ שלא לבחור מנוע על פי שיקול זה, שכן מנוע זול מדי עלול לעלות יקר יותר בהמשך על תיקוניו השונים ו/או החלפתו בתוך זמן קצר.

4. מערכת הפעלה –  חישבו כיצד יופעל המנוע? שלט רחוק, טלפון מצלמה או מערכת סגורה אחרת, גלי רדיו וכו'.

סוגי מנועים לשער חשמלי

מנוע לשער חשמלי ניתן לחלק לשלושה סוגים עיקריים:

מנוע רגיל המופעל באופן אלקטרו מכאני-  סוג זה של מנוע לשער חשמלי מתאים לשערים חשמליים קטנים ולעבודה לא אינטנסיבית כמו לדוגמה בכניסה לבניינים, בתים וחניונים בעלי חלל כניסה קטן יותר. ניתן להרכבה בכל גובה.

מנוע תעשייתי (תלת פאזי ) –  מנוע לשער חשמלי תעשייתי, ולעבודה אינטנסיבית ולשער כבד יותר ולרוב נגרר/קונזולי.
מנוע זה מותאם למשקלים כבדים עד מאוד ועל כן עוצמתי ועמיד עד מאוד.
מנוע הידרואלי – מתאים לשער לעבודה אינטנסיבית ללא קשר למשקל השער/הכנף.